DOSTAWA DPD TYLKO 9,90 zł >>> BEZPŁATNA DOSTAWA JUŻ OD 150 zł >>> BEZPIECZNE PŁATNOŚCI INTERNETOWE >>> NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA

x

0

w sumie: 0,00zł

29,90

GEL POLISH Nail Colour - lakier hybrydowy 5 ml - 201 Must Have Mesauda Milano 5 ml - 0,16 fl.oz.

0 Opinii Opinie

Gel Polish to system trwałego lakierowania UV-LED, który może być używany do barwienia, dekorowania i wzmocnienia naturalnej płytki paznokcia. Ten żelowy lakier jest lakierem samopoziomującym, posiada doskonałą przyczepność do naturalnej płytki paznokcia, delikatny zapach i niesamowity połysk.

Pojemność:  5 ml - 0,16 fl.oz.

Lakiery hybrydowe MESAUDA MILANO z linii PROFFESIONAL to gwarancja perfekcyjnego i niezwykle trwałego manicure hybrydowego. Przyjemne w stosowaniu produkty zapewniają idealnie gładkie i lśniące paznokcie w cudownych kolorach inspirowanych najnowszymi, światowymi trendami!

SPOSÓB UŻYCIA: 1. Przed użyciem wstrząśnij. 2. Zdezynfekuj dłoń klienta za pomocą produktu do dezynfekcji. 3. Zmiękcz skórki za pomocą żelu do zmiękczania skórek. 4. Odsuń skórki za pomocą kopytka do skórek. 5. Dokładnie oczyść obszar wokół skórek, usuwając wszelkie pozostałości. 6.Spiłuj całą powierzchnię płytki paznokcia białym blokiem polerskim. 7. Ponownie zdezynfekuj dłoń klienta za pomocą produktu do dezynfekcji. 8. Ostrożnie usuń wszystkie pyły za pomocą odpowiedniej szczoteczki. 9. Nałóż produkt Nail Prep i pozostaw do wyschnięcia przez 30 sekund. 10. Nałóż produkt Ultrabond i pozostaw do wyschnięcia przez 30 sekund. 11. Nałóż jedną z następujących baz żelowych: GEL POLISH BASE&TOP, GEL POLISH SOAK-OFF BASE, GEL POLISH EASY OFF BASE. 12. Nałóż dwie cienkie warstwy produktu Gel Polish Nail Colour, uważając aby nie zalać skórek. Utwardzaj na każdym etapie w lampie UV 36 wat przez 2 minuty lub w lampie LED 36 wat przez 1 minutę (pozostaw lepką warstwę!). Jeśli używasz urządzeń o niższej mocy, utwardzaj przez dodatkowe 1-2 minuty. 13. Nałóż warstwę produktu Gel Polish Base&Top aby utwardzić manicure, uważając, aby nie zalać skórek. Utwardzaj w lampie UV 36 wat przez 4 minuty lub w lampie LED 36 wat przez 2 minuty. 14. Usuń lepką warstwę za pomocą produktu UV Gel Cleanser, aby zakończyć pracę.
USUWANIE: 1. Użyj pilnika 100/180, aby usunąć błyszczącą warstwę lakieru, uważając, aby nie uszkodzić naturalnej płytki paznokci. 2. Zanuż palce w produkcie Soak-Off Remover lub nałóż bawełniany wacik nasączony zmywaczem na każdy paznokieć, owiń folią aluminiową i pozostaw na 10-20 minut. 3. Usuń napęczniały żel za pomocą kopytka do skórek.
OSTRZEŻENIA: Szkodliwy w przypadku połknięcia, drażniący dla oczu i skóry, może powodować uczulenie przez kontakt ze skórą. Ostrożnie otworzyć pojemnik, unikać kontaktu ze skórą i oczami. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Nosić odpowiednie ochraniacze twarzy i rękawice ochronne. Trzymać z dala od źródeł ciepła, iskier i otwartego ognia. Zakaz palenia. Używać ogniotrwałych urządzeń elektrycznych. Unikać uwolnienia do środowiska.

Ze względu na zastosowanie różnych barwników, składy poszczególnych kolorów mogą różnić się od siebie. Prosimy o dokładne sprawdzenie etykiety produktu przed użyciem.

DI-HEMA TRIMETHYLHEXYL DICARBAMATE, HEMA, HYDROXYPROPYL METHACRYLATE, N-BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, PEG-9 DIMETHACRYLATE, ISOPROPYL ALCOHOL, HYDROXYCYCLOHEXYL PHENYL KETONE, TRIMETHYLBENZOYL DIPHENYLPHOSPHINE OXIDE, HYDROQUINONE, P-HYDROXYANISOLE, TITANIUM DIOXIDE/CI 77891, ULTRAMARINES / CI 77007, BLUE 1/CI42090, VIOLET 2/CI 60725.

Napisz recenzje

Zobacz także

GEL POLISH Base&Top 5ml
GEL POLISH Base&Top 5ml

29,90 19,90

GEL POLISH Soak Off Base 14ml
GEL POLISH Soak Off Base 14ml

59,90 48,90

GEL POLISH Easy Off Base 14ml
GEL POLISH Easy Off Base 14ml

62,00 52,00

błyskawiczna
wysyłka w 24h

bezpłatna dostawa
już od 150zł

14 dni
na zwrot

serwis Klienta
od pn-pt 9.00 - 15.00